НАВІЩО БРЕНДАМ АЕРОЗЙОМКА, АБО МАСШТАБИ, ЩО СПРАВДІ ВРАЖАЮТЬ

Наші спеціалісти часто стикаються з очікуваннями замовників, які хочуть вау-результат, але уявлення не мають, як його досягти. Хочуть, аби під час перегляду відео про компанію в їхньої аудиторії по шкірі пробігав льодок. Хочуть, аби потенційні клієнти переглядали контент знову й знову, робили репости, надсилали друзям і показувати маркетологам, який вони теж хочуть іміджевий ролик для просування в інтернеті, соцмережах чи офлайн.

 

Ми цілком вас розуміємо. Ба більше, вважаємо, що промо ролик для компанії таким і має бути. Тому завжди, окрім вже звичних методів створення професійного відео, пропонуємо ще аерозйомку на території України з квадрокоптерами та надпотужними камерами. Така картинка точно нікого не залишиться байдужим.

 

Кому потрібне аерознімання в Україні

Мабуть, швидше вдасться відповісти, кому відео з неймовірними краєвидами чи локаціями не потрібне: компаніям, які не прагнуть розвитку й хочуть залишатися всього лише конкурентами, а не лідерами своєї сфери. Решту ж, яка хоче якісно вирізнятися з-поміж схожих брендів, мати власний стиль і диктувати тренди, аерознімання підійме на новий рівень.

 

Ми однозначно радимо замовити аерозйомку в Україні:

 • власникам готелів, ресторанів, розважальних центрів і аквапарків під відкритим небом;
 • компаніям у сфері ремонтних робіт;
 • агробізнесу та підприємцям з надання сільськогосподарських послуг;
 • орендодавцям наземного та морського транспорту;
 • закладам освіти;
 • центрам із вивчення іноземних та надання послуг навчання за кордоном;
 • забудовникам багатоквартирних будинків, таунхаусів та елітної нерухомості;
 • ландшафтним дизайнерам і флористам;
 • ЦУМ-ам, великим торговельним та шопінг-центрам, бутікам;
 • організаторам вечірок, фестивалей, концертів та інших масштабних заходів.

 

Звісно, врахувати всі компанії, чиї можливості можна розкрити за допомогою створення такого рекламного відео, неможливо. Власне як і остаточний формат іміджевого ролика. Тому фахівці VIDEOMAG PRODUCTION можуть зняти відео квадрокоптером в Черкасах чи Києві та на замовлення змонтувати ролик як лише на основі кадрів з повітря, так і за допомогою іншої найсучаснішої техніки на землі.

 

Як відбувається процес створення відео з неба

VIDEOMAG PRODUCTION була першою компанією в області, що використовувала квадрокоптери для відеопродакшн. Ще кілька років тому ми, нарівні з Києвом, вже знімали промо безпілотниками чи дронами й створювали вдалі іміджеві відео в Черкасах, Дніпрі, Вінниці та Кропивницькому. Наші спеціалісти від початку прагнули не просто виготовляти гарну картинку, а надавати всі послуги відеопродакшину в Україні. Адже лише так можна точно бути впевненим у якості власної роботи.

 

Процес відеозйомки з повітря, як і виготовлення будь-якого іншого ролика, VIDEOMAG PRODUCTION поділяється на три етапи:

 • препродакш (написання брифу з клієнтом і сценарію, планування локацій та ракурсів);
 • знімальний (безпосередньо створення ролика чи кліпу);
 • монтувальний.

 

Під час знімального етапу наші професійні відеооператори використовують низку техніки, заздалегідь прописаної в брифі. Це — квадрокоптери, стабілізатори, панорамні та екшн-камери. Вони допомагають відзняти не лише відео, але й фото, які ви можете розмістити онлайн чи офлайн для просування свого бренду в Україні. Крім того, ми завжди проконсультуємо вас та дамо поради щодо подальшого використання контенту.

 

Тому під час роботи з VIDEOMAG PRODUCTION замовник отримує не просто іміджевий чи рекламний ролик для телебачення або соцмереж, а й цілковитий відеопродакш. То що, полетіли?

Ми працюємо на території України та за кордоном.Із задоволенням відповімо на всі ваші питання телефоном та електронною поштою. Також можна заповнити форму зворотного зв’язку та поспілкуватися з нашим менеджером через соцмережі.

Адреса студії:

Україна, м.Черкаси, вулиця Вячеслава Чорновола 241, оф. 21

Телефон:

+38 (097) 555-46-72

Email:

info@videomag.com.ua